نیک کالا

شركت نیك‌كالا به ‌مدیریت برادران سلیماني از سال 1344 شروع به فعالیت صنعتی طبق پروانه بهره برداری شماره 100/42797 نموده است.
در تاریخ 1349/03/25 این شركت تحت نام «شركت تولیدی و صنعتی نیكُلا» به ثبت رسیده است.
ابتدا با ماهیت "شركت با مسئولیت محدود" و در تاریخ 1361/06/25 نام آن به «شركت تولیدی و صنعتی نیك‌كالا» تغییر و متعاقباً ماهیت‌آن‌ در تاریخ 1373/09/15 به "‌شركت ‌سهامی ‌خاص"‌ تبدیل‌شد.
كارخانه نیك‌كالا در سال 1373 از محل سابق خود در جنوب تهران به محل فعلی واقع در كیلومتر 16 اتوبان كرج ـ قزوین، نبش جاده كمالشهر منتقل و در زمینی به مساحت 138,000 متر‌مربع فعالیت صنعتی خود را گسترش و میزان اشتغال را بطور ‌مستمر افزایش‌داده است و درحال حاضر 470 نفر پرسنل مستقیم را در خدمت دارد.
تولیدات شركت در حال حاضر شامل انواع بخاری و شومینه گازسوز و اجاق گاز رومیزی (توکار)  بوده و انشاء ا... در آینده نزدیك انواع اجاق گازهای فردار نیز به تولیدات آن اضافه می‌گردد. ظرفیت ‌اسمی ‌این ‌كارخانه ‌برطبق ‌پروانه ‌بهره‌برداری شماره 100/42797 شامل 420,000 دستگاه انواع بخاری و شومینه گازسوز و 100,000 دستگاه انواع اجاق گازهای فردار و رومیزی می‌باشد. تولیدات شركت علاوه بر توزیع داخل از زمینه مساعد صادراتی نیز برخوردار است.
شركت نیك‌كالا، از بدو تأسیس همواره ديدگاه خود را در قالب دو شعار مفهومي بيان نموده است :
اول، براي نيروي انساني؛ شعار «نخست انسان، سپس كالا» را تبيين نمود.
 نیروی انسانی موجود در شركت علاوه بر ارتقاء مستمر سطح آگاهی، دانش و تخصص خود به شكلی خودآگاه احساس تعهد و مالكیت معنوي در مجموعه را دارند.
دوم براي اجتماع؛ شعار «این نام نیك است كه می‌ماند» تعيين نمود.
 این بدان مفهوم است كه نیك‌كالا هیچگاه و تحت هیچ شرایطی نباید كیفیت محصولات خود را تقلیل داده، بلكه بطور مستمر براي بهبود كیفیت محصولات همت گماشته است و همواره به اين اعتقاد بوده كه «حق با مشتری است» و اجرای كلیه تعهدات خود را وظیفه‌ای شرعی، قانونی و اخلاقی می‌داند.

 

نیك‌كالا بعنوان یك تولیدكننده، خود در واقع مصرف‌كننده بسیاری از مواد اولیه، ملزومات و نیازهای روزمره داخلی است كه زنجیره ای از صنایع با کیفیت داخلی را حمایت و فعال می‌نماید. 
  این شركت به دلیل پیش‌بینی‌ها و ایجاد تمهیدات لازم، آموزش مؤثر، صرفه‌جویی علمی و عملی، داشتن اختراعات متعدد و ... روندی را طی نموده تا محصولات خود را حتی با كیفیتی بالاتر از قبل به بازار ارائه نموده و ضمن حفظ و پایدار سازی نمایندگان و توزیع‌كنندگان به عنوان سرمایه های تجاری خود، اخلاق حرفه ای را با الگویی تلفیقی از آموزه های اسلامی، فرهنگ ایرانی و بینش جهانی، بر پایه ارزشهای پایدار اخلاقی بنا نهاده است. با گستره مناسبی از شبکه  خدمات مشتریان در سراسر کشور و  ارایه مجمو عه ای کامل از فرآیند های مشتری مداری، رضایت مندی پایدار و مطمئن را برای  مشتریان، به عنوان سرمایه های اصلی خود فراهم کرده ا...

تاریخچه

دسته بندی محصولات

محصولاتی که می خواهید را بیابید.