دست آوردها و افتخارات

شركت تولیدی و صنعتی نیك كالا با بیش از 50 سال سابقه در امر تولید، توزیع و صادرات انواع بخاری و شومینه گازسوز و اجاق گاز و با شعاراعتقادی معروف خود:«این نام نیك است‌كه می ماند» احترام برند خود را در جامعه، نزد مسئولین و مصرف كنندگان محفوظ داشته و در حال حاضر برند مورد اعتماد كامل جامعه بوده و بزرگترین و مجهزترین تولید كننده انواع بخاری و شومینه گازسوز در منطقه خاورمیانه میباشد.

ـ كلیه تولیدات این شركت از سال 1349 تاكنون دارای استاندارد ملی ایران ISIRI بوده و مكرراً بعنوان «واحد‌نمونه كیفی استاندارد» شناخته شده وموفق به دریافت تندیس‌ها و لوح های تقدیر مختلف گردیده ‌است.

ـ شركت تولیدی و صنعتی نیك كالا به لحاظ رعایت سیستم كیفیتی و داشتن آزمایشگاه اكرودیته ، استاندارد بین المللی 17025 اروپا ، نشان اروپایی استاندارد محصول «CE» را برای كلیه تولیدات خود از DVGW آلمان اخذ و افتخار دارد که به عنوان بزرگترین تولید كننده بخاری گازسوز دودكشدار در خاورمیانه، مجوز ورود محصولات خود را به اروپا دریافت نموده است.

ـ به موازات اخذ استانداردهای ملی ایران و استاندارد محصول «CE»، این شركت موفق به دریافت استاندارد كشورهای هدف از قبیل كشور تركیه «TSE» و برخی كشورهای CIS شده و با شركت در نمایشگاه های مختلف بین‌المللی، نشانهای مختلف كیفی دریافت نموده و باعث اعتلای نام مقدس کشور عزیزمان ایران در اغلب نقاط جهان گردیده است.

هدف ما ارائه لوازم خانگی  و خدمات جانبی با بهترین کیفیت و ایجاد رابطه ای محکم و پایدار با تمام  مشتریان می باشد. تیم های بسیار قوی کارکنان ما با جدیت می کوشند تا تکنولوژی بیافرینند که به زندگی ارزش بخشد. برند قابل اعتماد نیک کالا یکی از با ارزش ترین برند های ایرانی است . تحقیقات نشان داده است که یکی از مهمترین دلایل خرید محصولات نیک کالا ، تجربه قبلی در استفاده از آن می باشد. به رسمیت شناختن برند نیک کالا به مرز نهایی خود رسیده که مفهوم آن این است که واقعا کمتر کسی در ایران پیدا می شود که محصولات ما را ندیده باشد. پیشتازی نیک کالا در بازار لوازم خانگی منعکس کننده  احترامی است که نیک کالا طی سالیان متمادی بدست آورده است.
قدرت برند نیک کالا نه تنها از طریق میزان فروش آن، بلکه از طریق رضایتمندی متخصصین و مصرف کنندگان نیز قابل ارزیابی می باشد.