مسئولیت های صنعتی و اجتماعی

مسئولیتهای صنعتی:


مجموعه تولیدی و صنعتي نيك كالا با بیش از 50 سال سابقه درخشان در امر تولید، توزیع و صادرات، همگام با معیارهای جهانی به فعاليت صنعتی و اجتماعی خود ادامه مي‌دهد. حساسيت و تعهد ما به كيفيت باعث شده كه همواره به فكر ارتقاء تکنولوژی، دانش فنی و بهبود مستمر خطوط توليد، ارتقاء کیفیت محصولات و آزمايشگاه‌هايمان باشيم، بطوريكه امروز آزمايشگاههاي ما از پيشرفته‌ترين آزمايشگاههاي كشور در حوزه لوازم خانگي مي‌باشد. آزمايشگاه آكروديته شركت نيك‌كالا و واحد کالیبراسیون، به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد ايران انتخاب گردیده است.

مسئولیتهای اجتماعی:مدیران شركت نيك كالا بر اين باورند که،


« بني آدم اعضاي يكديگرند   كه در آفرينش ز يك گوهرند»


و بر این اساس ما نه تنها بر روي سلامت، آموزش و ايمني كارگران خود هزینه مي‌كنيم، بلكه به عنوان يك عضو فعال در بخش سازمانهاي مردمی نیز فعاليت داريم. شركت نيك‌كالا كمكهاي خود را به مراكز تحقيقاتي سرطان، مراكز درمان نازايي و بنيادهاي خيريه، فرهنگی و آموزشي هدیه مي‌كند. در همين راستا شركت نيك‌كالا اقدام به احداث چندین مدرسه و مراكز درماني در مناطق محروم و نيازمند كرده است.
از ديگر موارد حايز اهميت، تعهد نيك كالا در حفظ محيط زيست مي‌باشد. نيك كالا به دنبال كاهش اثرات مخرب زيست محيطي در محصولات خود است. كاهش انتشار دي‌اكسيد كربن از طريق بهبود مستمر خطوط توليد، تصفيه فاضلابهاي صنعتي، تصفيه ذرات معلق، كاهش آلودگي‌هاي صوتي، كاهش مصرف انرژي برق، كاهش مصرف گاز و کاهش مصرف آب از جمله تلاش‌هاي ما براي حفظ محيط زيست و داشتن محيطي سالم‌تر مي‌باشد.