خدمات مشتریان

شركت تولیدی و صنعتی نیك‌كالا جهت رفاه حال مصرف‌كنندگان و پشتیبانی امر فروش، اقدام به ایجاد و توسعه‌ی دایره گسترده و فعال خدمات مشتریان نموده است. در حال حاضر بیش از 560 پایگاه مجهز و سرویس کارانی مطمئن و آموزش دیده، طیف خدمات پس از فروش این شركت را تشكیل می‌دهند كه در سراسر ایران گسترده‌اند.
این گروه هر ساله جهت تجدید آموزش‌های دوره‌ای، اغلب در شركت حضور می‌یابند و بهترین رابط نظرات و پیشنهادات مصرف‌كنندگان و ارائه‌دهنده‌ی میزان رضایتمندی مشتریان به شركت می‌باشند.


توجه :
مشتری گرامی؛
چنانچه محصولات خریداری شده نیک کالا، قبل از نصب و راه اندازی، اشکال فنی یا کیفیتی محرز داشت با هماهنگی واحد خدمات مشتریان، قابل استرداد یا تعویض می باشد.
همچنین کلیه محصولات این شرکت اگر توسط سرویسکار مجاز نصب شوند، در تمام طول دوره گارانتی، (به جز هزینه سرویس های سالیانه) هزینه قطعات معیوب و هزینه اعزام سرویسکار رایگان می باشد، اما چنانچه راساً و یا توسط سرویسکار غیر مجاز (نصاب متفرقه) اقدام به نصب محصولات نماید، فقط کیفیت قطعات مشمول 24 ماه گارانتی بوده و هزینه اعزام سرویسکار مجاز جهت عیب یابی ( کارشناسی عملکرد قطعات ) به عهده مشتری می باشد .